Şub 21, 2017

Neden Eşya Depolama?

Beklentileriniz ne yönde olursa olsun, sizlere sunulan hizmetler, özel bir şekilde bu beklentileri karşılamaya yöneliktir. Değişik şekillerde karşımıza çıkan bu özel durumlar içinde fazlalık eşyalarımızın muhafazası gelmektedir. Bu eşyalar, bazen geçici bir süre, bazen de süresiz olarak bir yerde kalmak zorunda olabilir. Bu neden ile neden eşya depolama neler sığar sorusu, kiralık depo olaylarında en sık sorulan sorudur. Eşyalarınızın daha güvenli, temiz ve uygun bir şekilde saklanması için bu durum önemli bir etmendir. Sizler de eşya depolama sistemi hakkında daha fazla detayı firmamızdan talep edebilirsiniz. Bu etkileyici sistem, sizleri büyük bir yüksek, küçük bedeller ile kurtarmayı başaracaktır.

Değişken olan kullanıcı talepleri, farklı ve özel hizmetlerin de sunulmasını gerekli kılar. Bazen evinizi acil boşaltmak zorunda kalır, sonrasında ev tutamazsınız. Bu durumda devreye kiralık depolar girecektir. Sizler için neden eşya depolama, neler sığar konusu da ciddi bir önem kazanacaktır. Oldukça etkileyici ve farklı bir hizmetten yararlanarak, güvenli, temiz, uygun fiyatlar ile depolama olanaklarından yararlanabilirsiniz. Sizler için en kaliteli ve başarılı sistemi sunan İnter Depolama bu alanda öncü kurumsal yapısı ile sizlere de hizmet sunmaktadır. Kiralık deponun sizler için avantajlarını da derleyerek, neden bu hizmeti almanız gerektiğine bir göz atalım.

Neden Eşya Depolama? Bir Kiralık Depoya Neler Sığar?

Kiralık depolarda sadece eşyalarınızın kapladığı alan kadar ödeme yaparsınız. Ayrıca kiralık depolar, 24 saat boyunca korunur. Havalandırma ve ilaçlama faaliyetleri sayesinde hiçbir ürününüz zarar görmez. Aynı şekilde maliyeti de oldukça düşüktür. Şimdi neden eşya depolama, neler sığar sorusunun cevabını biraz daha açalım.
20’lik bir konteynıra ortalama olarak 3.12m³ bir alana; ortalama 8 adet çamaşır makinesi sığmaktadır. Bu alanı kafanızda kurgulayabilirsiniz. Bu tip bir depolama alnı 2x 1.56x 1 mt ebatlarındadır. Ortalama olarak bu tarz bir alanın kiralama ücreti ise 150 TL ile 250 TL arasında firmalar arasında değişiklik göstermektedir.
Ürünlerin istenilen yerden alınması, depolama alnına getirilmesi mümkündür. Bu hizmetler için ayrıca ücret talep edilir. Depolama sonrasında ise yine nakliye istenirse sağlanacaktır. Sizler de bu benzersiz ve ekonomik hizmeti alabilmek adına bizler ile hemen irtibata geçebilirsiniz. bu konular hakkında daha özel bilgiler almak için sitemizi inceleyebilir, bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER