İnter Lojistik Grubu

İnter Lojistik Grubu 1997 yılında kurulan ve İstanbul özelinde faaliyetlerini sürdüren bir nakliyat firması olarak başladığı hizmet sektörüne, 2004 yılı itibariyle Nakliyat , Depolama , Uluslarası Taşıma gibi alanlarda faaliyet göstererek Türkiye’nin en büyük Lojistik firmalarından biri olmuştur.Eşya Depolama 1

İnter Lojistik Grubu iştiraki olan İnter Depolama’ya ulaşarak kaliteli, hijyenik ve kurumsal bir depolama hizmeti alabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat , İstanbul Eşya Depolama , Uluslarası Nakliyat gibi sektörün lider bölümlerinde zirvede yer alan şirketimiz internette bir çok web site ile müşterilerine ulaşmayı hedeflerken; İstanbul’da Kartal , Üsküdar , Sultanbeyli , Maltepe , Pendik , Ataşehir , Çekmeköy , Ümraniye , Tuzla , Adalar , Beykoz , Sancaktepe gibi ilçelere özel olarak interdepolama.com sitesini aktif etmiştir.

Profesyonel , sözleşmeli , sigortalı eşya depolama hizmetlerimizden güvenle yararlanabilirsiniz. Detaylar için hizmet sayfalarımıza göz atmayı unutmayınız.

REFERANSLARIMIZ

Aselsan
Müşteri
 Aselsan
Zorlu Holding
Müşteri
 Zorlu Holding
Beko
Müşteri
 BEKO
Ülker
Müşteri
 ÜLKER
Kanal D
Müşteri
 DOĞAN MEDYA
Halkbank
Müşteri
 Halkbank
Finansbank
Müşteri
 Finansbank
× TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER