May 24, 2017

Fikirtepe Eşya Depolama

Eşyalarınızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınabilmesi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Ayrıca en güvenilir teknolojilerden yararlanan firmamız bu alandaki gelişmiş çözümleri sunmaya devam etmektedir. Ev eşyası depolama konusunda başarılı hizmetlerle tanışmak ve firmamızın size özel imkânlarından yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir. Avrupa standartlarına göre hazırlanan depolarımızda aylık ya da yıllık olarak muhafaza edilen ürün ve malzemelerinizi yanı sıra ev ve ofis eşyalarınızı koruyabilirsiniz. Fikirtepe Eşya Depolama olarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımız ve uygun fiyatlı seçeneklerimiz sayesinde bizi tercih edebilirsiniz. İstanbul’un tüm semtlerine sunduğumuz kaliteli hizmetler sayesinde her geçen gün tercih edilirken müşterilerimizin tavsiyeleri üzerine firmamıza ulaşan kişilere de yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Fikirtepe Eşya Depolama Çözümleri

Firma olarak depolama çözümlerimiz üstün hizmet kalitesiyle devam etmektedir. İlk olarak firmamıza ulaştığınızda deneyimli teknik personellerimiz, bizimle paylaştığınız adrese gelerek eşyalarınızı kontrol etmektedir. Daha sonra eşya sigortası yapacak ve bu sayede malzemelerinizi koruma altına alacaktır. Ardından nakliye araçlarımız ile taşıma işlemi başlayacak ve yeteri kadar bakımlı ve temiz olan depolarımıza eşyalarınız taşınacaktır. Bu anlamda her türden eşyalarınızı Fikirtepe Eşya Depolama olarak firmamıza teslim edebilir ve dilediğiniz her an teslim alabilirsiniz. Bütçenize zarar vermeyen bir şirket olarak hizmetlerine devam eden kiralık depo firmamıza ulaşarak detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Tamamen kendine özgü teknikleriyle hareket ederken, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı bir görev olarak görüyoruz.

Fikirtepe EÅŸya Depolama

Fikirtepe EÅŸya Depolama

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolamak isteyen müşterilerimiz en çok da bu hizmetin bedelini sorgulamaktadır. Sektördeki en iyi fiyatları sunarken birçok taksitlendirme seçeneğini de müşterilerimize aktarmaya devam ediyoruz. Fikirtepe Eşya Depolama, alanında öncü bir firma olmakla birlikte İstanbul’un tüm bölgelerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca ücretsiz ekspertiz hizmeti de vererek taşıma konusundaki deneyimlerimizi de paylaşmaya devam ediyoruz. Firmamızda muhafaza edilen eşyalarınızı korurken, dilediğiniz her an bilgi almak için iletişim numaramız da mevcuttur. Hijyenik, bakımlı ve nemden arındırılmış olan depolarımızı yerinde görebilir ve firmamız hakkında her türlü geri bildirimde bulunabilirsiniz.

2 responses on “Fikirtepe Eşya Depolama

  1. Ahmet Sarı dedi ki:

    merhabalar kentsel dönüşüm nedeniyle fikirtepe de bulunan evimiz için sizden ev eşyası depolama hizmeti almak istiyoruz 2 yıllık depolama hizmeti için şirketinizden depolama fiyatları almak istiyoruz

  2. […] tüm bölgelerinde aktif olarak bu hizmeti verdiğimizi belirtmek isteriz. Şişli ya da Fikirtepe eşya depolama konusunda alanında uzman olan firmamızdan yararlanabilirsiniz. En özel sonuçları, en özel […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER