May 22, 2017

Çapa Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Son zamanların en kaliteli depolama hizmetlerini sunan firmamız, alanında liderliğini sürdürmektedir. Günümüz şartlarında birçok kişi kiralık dairelerde oturmakta ve taşınırken ev eşyası depolama hizmeti almak istemektedir. Bu süreçte sizlerle birlikte olan firmamız, başarılı bir şekilde evinizdeki eşyaları özel depolarda muhafaza etmektedir. Çapa eşya depolama olarak ürün ve malzemelerinizi de koruyabilmek için mutlaka güvenilir depolama hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Bizler bu konuda profesyonel bir bakış açısıyla yıllardır hizmet veriyor ve İstanbul’un tüm semtlerinde bulunan depolarımızda eşyalarınızı koruyoruz. Son derece ciddi bir iş olan depolama sürecinde ayrıca listeleme tekniklerinden faydalanarak eşyalarınızın birbirine karışmamasını sağlıyoruz. Pratik anlamda çalışmalarımızı sürdürürken günün her saati firmamıza ulaşabileceğiniz unutmayın.

Çapa Eşya Depolama Çözümleri

Titizlikle hizmet verdiğimiz bu sektörde, deneyimli çalışanlarımız sizlere yardımcı olmaktadır. Çapa eşya depolama hizmetleri için bizi arayarak adres bilgisi paylaşmanız yeterlidir. Bölgeye gelecek nakliye araçlarımız ve personellerimiz eşyalarınızı inceledikten sonra paketleme hizmeti de sunar. Daha sonra uygun bir şekilde eşyalarınıza zarar gelmeden temiz ve bakımlı depolarımıza taşıma işlemi gerçekleştirilir. Güven içerisinde eşyalarınızı bize teslim edebilir ve 7/24 hizmet anlayışı garantimizle tanışabilirsiniz. Sigortalı olarak sunduğumuz bu hizmetler sayesinde eşyalarınız güvence altındayken, yüksek katlarda depolama şansı sunuyor ve aylık ilaçlama yaparak eşyalarınızın gerekli bakımını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda ofis depolama hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

Çapa Eşya Depolama

Çapa Eşya Depolama

Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Firmamız tarafından sunulan bu hizmetler çok uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Hem sigortalı hem de garantili olarak alacağınız bu hizmetlere ulaşmak artık çok kolay. Çapa eşya depolama firmamızı dilediğiniz gün ve saatte arayarak ekspertiz hizmeti talep edebilir ve alacağınız hizmeti değerlendirebilirsiniz. Sektördeki diğer firmalara göre çok daha uygun fiyatlı seçenekler sunduğumuz için bölgede tercih edilmeye devam ediliyoruz. Parça ya da tüm eşya depolamanın yanı sıra 1+1, 2+1 ve 3+1 depolama seçenekleri de sunulmaktadır. Daha çok kentsel dönüşümden etkilenen müşterilerimiz için en iyi uygulamalar ile kısa sürede taşınmanızı sağlıyor ve fazla eşyalarınızı depolarken sizlerin de ev ya da ofis taşıma gibi süreçleri tamamlamanızı bekliyoruz.

One response on “Çapa Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

  1. Suhendan Eliaçık dedi ki:

    Gerçekten çok güzel anlatmışınız sizleri bu yazınızdan dolayı tebrik etmek istedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× TELEFON BİLGİLERİNİ KAPAT
TELEFON BİLGİLERİNİ GÖSTER